אולם אירועים בקיסריה?

קשה לי להעלות בדעתי רעיון יותר גדול בנוגע לקיום חתונה מאשר אולם אירועים בקיסריה וסביבתה. קיסריה, עיר מהממת ביופייה אשר נמצאת בצפונה של הארץ הינה אחת מהערים היפות במדינה. בין אם אתה מחפשים אתרים אולם אירועים בקיסריהארכאולוגים או מגדלי יוקרה, בקיסריה יש הכול, ולכן הוא המקום המושלם לערוך בו חגיגה אמתית, ואם כבר אז רק בגאיה, אשר מציעה לברי המזל אשר יערכו או יוזמנו לחתונה בו את כל הפינוקים האפשריים – מגוון עצום וססגוני של מנות טעימות, החל ממנות פתיחה וכלה בקינוחים, עיצוב לבקשת הלקוח וכמובן, הנוף היפיפה של קיסריה. גאיה, אולם אירועים בקיסריה והסביבה הינו הבחירה המושלמת לכל אירוע – חתונה, בר מצווה וכל אירוע אחר.

גאיה בקיסריה – גן העדן האמתי

אני מאושר להודות שלי יצא להתארח בגאיה והחוויה חקוקה על לוח לבי עד לעצם יום זה. מתחם אירועים יוקרתי זה, אשר ממקום על כביש ארבע, נמצא בשרון, חבל ארץ בתולי ושובה עיניים, אשר נראה כאילו יד האדם טרם פעלה על מנת לשנותו. כל מי שבוחר לערוך אירוע בגן או אולם אירועים בקיסריה והסביבה מבצע בחירה נכונה מאין כמותה, ומי שבוחר בגאיה, זוכה כפליים – פעם אחת מאחר והוא בוחר לערוך האירוע בקיסריה, עיר הנמל אשר יופייה נדיר, ופעם שניה מאחר והוא בוחר בגאיה, גן/אולם האירועים אשר אין שני לו.

חגיגה לעיניים, ולבטן? שבעתיים!עכשיו נעבור לחגיגה האמתית בכל חתונה, ובמיוחד בגאיה אירועים נוטעים שורשים – האוכל. כפי שהצבא צועד על קיבתו, גם החתונה ואיכותה נקבעים במידה רבה על פי האוכל אשר מוצע לאורחים. במידה ותבחרו בגאיה, אתם מכוסים מכל כיוונים. מעבר לעובדה שכל המנות כשרות, ישנה גם אפשרות לכשרות גלאט, ככה שכולם יזכו ליהנות מהאוכל הטעים ביותר של גאיה, אולם אירועים בקיסריה וסביבתה. בנוסף, מגוון המנות גדול ונרחב כך שכל אחד ימצא את המנה האהובה עליו. דיאטה? ממש לא כאשר מדובר באולם האירועים של גאיה, שכן אוכל כזה, ובמיוחד אירוע כזה, אתם ממש לא תרצו לפספס את ההזדמנות.

 

 

אז איך נדע לבחור אולם אירועים בקיסריה?

בעבר נערכו אירועים רבים במסגרת מצומצמת בתוך הבית. הדודות והסבתות התגייסו בשמחה למשימה ונהנו להושיט יד למען האירוע. המבוגרים שבינינו מזכירים בנוסטלגיה את היופי שהיה באירועים ביתיים ומשפחתיים אלו, ונאנחים על כך שהתופעה כמעט ואבדה מן העולם.

היום כל אירוע כמעט מצריך אולם אירועים, החל מאירוע ברית מילה וכלה בחתונה שהיא כמובן דורשת אולם אירועים גדול ומתאים.

כאשר מתחילים לחשוב על אולם לקיום האירוע יש לקחת בחשבון כמה וכמה דברים.

  1. מה התקציב שלכם לאירוע – ערכו רשימה מסודרת שתכלול את כל מה שאירוע כזה דורש מבחינה תקציבית. זה אמור לכלול הזמנות, ביגוד מתאים לבני המשפחה, אולם, קייטרינג, תזמורת והגברה, תאורה, עיצוב ועוד. חלקו את העוגה בחכמה ובצורה מושכלת. אל תתפתו לשלם יותר מידי בהסתמך על המתנות שאולי תקבלו. אותם צ’קים עלולים לאכזב אתכם קשות ואתם עלולים למצוא את עצמכם מבוססים במינוס ענק שיצרתם במו ידיכם על ידי קיום אירוע גדול מכפי מידותיכם.
  2. באיזה יום תרצו לערוך את האירוע – גם העונה בשנה משפיעה על מחיר האולם וגם היום בשבוע שאותו אתם בוחרים. בחודשים שבהם הביקוש גבוה יותר – המחיר יהיה גבוה בהתאם. כמו כן יום חמישי בשבוע הוא היום הכי מבוקש ולכן גם הכי יקר, מבחינתכם כמארחים יש משמעות לכאן ולכאן לגבי המעלות והחסרונות של בחירת היום בשבוע ועליכם לבדוק היטב מה הכי יתאים לכם וכמובן גם לאורחים שלכם.

באיזה מקום תרצו לקיים את האירוע – בחירת המקום צריכה להיות מושפעת לא רק ממקום המגורים שלכם אלא גם מהמקומות שמהם האורחים שלכם אמורים להגיע. כדאי מאוד שתתחשבו גם בהם!

גאיה אולם אירועים בחדרה

מאמרים נוספים

לתיאום פגישת היכרות