אולם אירועים

בחירת אולם אירועים, מורכבת מכמה וכמה פרמטרים אותם עליכם לשקול בכובד ראש בטרם תיפול ההחלטה על אולם זה או אחר. ניתן לכם כמה נקודות למחשבה לפני שאתם מוציאים את האירוע לדרכה.אולם אירועים

  • בחירת חודש האירוע – חשוב שתהיו מודעים לפערי המחירים הקיימים בין אולמות האירועים, בחודשים השונים. ישנם חודשים אשר בהם עולה הביקוש לאולמות ואז אוטומטית המחירים גם הם מזנקים. לעומת זאת יש את החודשים הרגועים יותר מבחינת אירועים או אז מחירי האולמות זולים יותר באופן משמעותי. אז אם אתם גמישים מבחינת דחיית או הקדמת האירוע בחודש חודשיים, מוטב שתתחשבו בחלק הזה של המחיר.
  • בחירת יום האירוע – לבחירת היום בשבוע גם ישנה משמעות מבחינת המחיר. יש ימים מבוקשים יותר ויש כאלה שפחות, כאשר המחיר גם ישחק פה תפקיד נכבד. אז בדקו האם אתם חייבים להיות נעולים על אותו יום ספציפי בדיוק. ישנם אירועים שכמובן לא תוכלו להזיז, כמו ברית מילה שחייבת להיערך ביום השמיני ללידתו של הרך הנולד. (במידה והוא בריא לגמרי וכשיר לעבור את הברית באותו יום) אך יום הולדת מותר להזיז, וכמובן חתונה ניתן לתכנן ולבחור יום.
  • מיקום האירוע – חשוב לבדוק על פי הרשימה של האורחים אותם אתם מתכננים להזמין, עד היכן תוכלו לסחוב אותם. אם כולם מתגוררים בצפון, אין טעם לערוך את האירוע בדרום… גלו התחשבות באורחים שלכם ובואו לקראתם. מצאו אולם אירועים בצפון, שיהיה נח לכולם לבוא לשמוח אתכם ביומכם הגדול.
  • בדיקת האולם מקרוב – לפני שאתם סוגרים עם אולם כלשהו, כדאי לבקר בו בזמן אמת, כאשר מתקיים שם אירוע דומה לאירוע שלכם. בדקו האם נראה לכם מתאים לערוך את האירוע שלכם שם.

אצלנו תמצאו מענה מושלם לקיום האירוע שלכם. צרו עמנו קשר בהקדם ונשמח להגשים לכם את חלומותיכם!

מאמרים נוספים

לתיאום פגישת היכרות