אולם גאיה

אולם האירועים אשר נקרא גאיה הוא אולם אירועים אשר נמצא ליד העיר חדרה, בפארק התעשייה הדרומי על כביש 4. אולם וגן אירועים זה נבחר להיות אחד ממתחמי האירוח והאירועים היוקרתי, האיכותי, המקצועי ביותר ואחד אולם גאיהמבין הטובים ביותר בארץ. צוות אולם גאיה מספק אירועי בוטיק לכל המעוניין ובנוסף לכך גם מספק שורת מעצבים מקצועיים המגיעים מהשורה הראשונה בתחומים השונים וללא ספק יכולים להגשים חלומות רבים למציאות.

אין כמו חתונה קסומה ומרגשת

כל זוג טרי אשר עומד אחד מול השני בחופה ומקריא את מילות ההבטחה לחיים יחדיו, בימים הקשים ביותר והקלים יותר, יכול להיות יום זה אחד מהימים המיוחדים, הבלתי נשכחים, המרגשים והרומנטיים שיהיו להם בזוגיות. בשל כך והמודעות הרבה שצמחה והתפתחה בשנים האחרונות בנושא של אירועים, הזוג רוצה את האירוע שיהיה מתאים ומותאם בדיוק לאופי שלהם, שיתן למוזמנים את ההתרגשות ואת העברת הרומנטיקה וכמובן חגיגת היום המאושר. בשל כל סיבות אלו ורבות אחרות, צוות גאיה המיומן והמקצועי בא בדיוק למטרות אלו ומאפשר את השמת כל הרעיונות של הזוג המאושר אל אירוע אחד.

מה אולם גאיה מציע

אולם אירועים גאיה מציע גן בשילוב עם אולם אשר מתאים לאירועי בוטיק של עד כשמונה מאות אורחים. המקום כולו נמדד על כעשרה דונם, מכיל צוות מהשורה הראשונה בתחומים שונים ובענפים שונים, נוף פסטורלי, צמחייה ירוקה ורומנטית, ניסיון רב בענף המסעדנות ומגוון רחב ביותר של אופציות. ההמלצה החמה ביותר גם לאורחים וגם לזוג המאושר, לבוא עם בטן ריקה. המקום הוא בבעלותו של שלושה אנשי עסקים המגיעים מענף המסעדנות ומבטיחים את המגוון הרחב של תפריטים בעלי רמה גבוהה.

לפרטים נוספים יצירת קשר יש לפנות באמצעות האתר.

מאמרים נוספים

לתיאום פגישת היכרות