אולם לחתונה

בין אם קיבלתם את ההחלטה לצעוד אל החופה לאחר הצעת נישואין גרנדיוזית הכוללת צניחה חופשית או מסוקים הנושאים הצהרות אהבה ומצניחים טבעות אל כוסות שמפניה, ובין אם התכרבלתם אל מול הטלוויזיה בסלון עת אולם לחתונההחלטתם לקשור את חייכם יחד ולעד, ההחלטה הבאה תהיה בחירת אולם לחתונה, בחירה המשלבת מגוון רצונות ושאיפות ראציונליות יותר או פחות, לצד התחשבות בבני משפחה ומקורבים, עונות השנה, מסגרת תקציבית ועוד.

לאחר קבלת ההחלטה העקרונית על מועד החתונה, על פי עונת השנה מתחילה המחשבה על האולם המתאים ומיקומו. בעונות המעבר, הסתיו והאביב, יש ביקוש לאירועים המתקיימים תחת כיפת השמיים, בעוד שבגשמי החורף ובלחות וחום הקיץ הכבד אנשים מעדיפים לערוך אירועים באולם סגור וממוזג. ישנה גם האפשרות לשלב בין השניים על ידי אירוח קבלת הפנים והחופה בשטח חיצוני פתוח ועיקר המסיבה והסעודה באולם סגור.

אולם לחתונה הוא לא רק מקום בו יערך האירוע, אלא שילוב בין עיצוב המקום, עיצוב החופה, השירות הניתן לאורחים, איכות ההסעדה ועוד. מאחר ולמרבית המתחתנים חברים, מכרים ובני משפחה מכל רחבי הארץ גם למיקום לא תמיד יש קשר לאזור המגורים של הזוג הצעיר. לפעמים נכון לבחור מקום מרכזי בארץ אליו ניתן להגיע בקלות מצפון ומדרום ובכך להתחשב בכלל האורחים. תמיד ניתן להיעזר גם בשירות חברות הסעות לנוחיות האורחים, דבר שזניח בעלויות ביחס לעלות הכוללת של החתונה, מקל על האורחים את ההגעה ומבטיח נוכחות של אורחים רבים.

מתחם האירועים גאיה נמצא באיזור התעשיה של העיר חדרה, נוח להגעה ומציע שילוב יפיפה בין גן פסטורלי לאולם מעוצב, המתאימים לאירועים עד 800 איש ובכל עונות השנה. בגאיה תפריט שף עשיר, מגוון ואיכותי ושרות מעולה המבטיח אירוע מוקפד על כל פרטיו. לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר אטרקטיבית מהרו להתקשר.

 

מאמרים נוספים

לתיאום פגישת היכרות