אולמות אירועים

כאשר עומדים בפני עריכת אירוע כלשהו, הבחירה בין אולמות אירועים צריכה להיות מהראשונות ברשימה, היות ולפעמים כאשר תגיעו להחלטה סוף סוף באיזה אולם אירועים בעפולה החלטתם לחגוג, תגלו להפתעתכם שהימים אותם אתם רוציםאולמות אירועים כבר נתפסו על ידי אנשים זריזים ממכם. לכן ברגע שיש לכם מועד לאירוע, אם זה מדובר בחתונה או בבר מצוה או בכל אירוע אחר וקטן יותר, דבר ראשון בדקו מה האופציות הקיימות מבחינת האולם ועל אילו תאריכים נשאר לכם להתלבט… לעיתים תגלו שנשאר יום בודד אחד מתוך כל החודש שאותו בחרתם… אז אל תתעצלו. עשו שיעורי בית בזריזות וסגרו עם אולם בהקדם האפשרי על פי תוצאות המחקר הקטן שתעשו.

מה צריך לבדוק לפני שסוגרים עם אולמות אירועים?

מקום – ראשית אתם צריכים להחליט באיזה מקום הכי מתאים לכם לערוך את האירוע, האם כדאי מקום שקרוב לכם לבית, או אולי עדיף להתחשב בסבתא המבוגרת ולהנגיש עבורה את האירוע. תמיד כדאי לחשוב על כלל המוזמנים ולנסות ככל האפשר להתאים להם את המיקום כדי לא להקשות יותר מידי על אף אחד.

המלצות – כדאי לשאול ידידים ומכרים שערכו אירועים באולמות שעליהם אתם מתלבטים ולשמוע מהם חוות דעת על המקום, על השירות, על היחס ועל המחירים. ניסיונם של אחרים יכולים מאוד לעזור לכם בבחירת האולם.

ביקור באולם –  לכו לבקר באותם אולמות בזמן שמתקיים שם אירוע דומה לשלכם. חישבו האם זה מתאים גם לאירוע שלכם. מה אתם אוהבים שם ומה תרצו לשנות. שאלו אם אכן יש שם אופציה לשינויים אותם אתם רוצים. לדוג’ התאורה או פיזור מערכת ההגברה וכו’.

אם אתם מתלבטים ומתקשים להחליט, פנו אלינו ו’נתפור’ לכם את האירוע הכי מוצלח ומתאים לכם.

מאמרים נוספים

לתיאום פגישת היכרות