צלם מגנטים הפך להיות הטרנד המבוקש ביותר בשנים האחרונות ואילו כיום צלם מגנטים הינו חלק בלתי נפרד מהאירוע בדיוק כמו התקליטן או רב המלצרים באולם, והסיבה לכך היא ברורה, צלם מגנטים נמצא תמיד במקומות הנכונים, בזמן הנכון ומצליח להנציח תמונות שלא צפיתם או ציפיתם שיצולמו, אותם רגעים ספונטניים לא מתוכננים הם המגנטים המוצלחים ביותר, אין הכוונה לצילומים של זוג חברים יחד אלא לאלו שבאמת אקראיות. עצם הרעיון שכמעט בזמן אמת המצולם הופך לתמונה על לוח מגנטי הינה דבר מדהים בפני עצמו. אם כך נשאלת השאלה איך לבחור צלם מגנטים לאירוע באולם כאשר ישנם כל כך הרבה צלמים?, לפניכם מורה נבוכים.

הדרך הנכונה לבחירת צלם מגנטים לאירוע
אירוע באשר הוא גורם לכם לתור את הארץ לאורכה ורוחבה ולבצע מחקרים ובדיקות לגבי האולם, האוכל, התקליטן ועוד, אולם אחד הדברים שאינכם טורחים או לפחות הרוב המכריע מחשיב כשולי את נושא צלם מגנטים. הרי בסופו של יום כל עניין המגנטים אינו הולך בכלל לבעלי האירוע אלא לחוגגים והרוב חושב שזו עוד אטרקציה נחמדה שניתן להקל בה ראש. למעשה צלם מגנטים הינו אחד הדברים שדווקא כן חייבים לבחור בקפידה מסיבה אחת פשוטה, אלו הזיכרונות או המתנות הקטנות שאתם נותנים לאורחים שלכם, ככה הם יזכרו מי ואיך ומה היה באירוע שלכם. לכן ככל שתתנו את הדעת לגבי צילום מגנטים לאירועים כך תותירו טעם טוב יותר לאורחים שלכם. וכאן קיימת השאלה איך אפשר לבחור, ישנם כאלו “יקרים”, וישנם “זולים” ולא אחת מבלבלים אתכם עם עניין העובי והמיקרונים וההדפסה ומה אתם בסך הכול רוצים? צלם מגנטים לא פיתוח מעבורת חלל.

ננסה לעשות קצת סדר בעניין צלם מגנטים וניתן לכם כמה כלים שיעזרו לכם לבחור צלם מגנטים לאירוע באולם:
•מספר הצלמים – כמות המוזמנים שלכם באירוע משפיעה על לא מעט משתנים, חלקם הם מספר מנות האוכל, גודל האולם, מן הטבע הוא שאם יש לכם הרבה מוזמנים כדאי שתבררו אם אותו צלם מגנטים מגיע לבד או עם צוות של 2 או יותר בהתאם לצורך. יש לכך סיבה מובנת והיא שבמהלך האירוע קורים הרבה דברים, אורחים רוקדים, קופצים, שרים וכדומה, על הצלם להיות זמין ולתפוס את אותם רגעים ספונטניים. אם הוא מגיע בעצמו הרי שלא יוכל לצלם ולהדפיס ולהכין את המגנטים באותו זמן, משהו יהיה על חשבון משהו אחר.

•כמות מגנטים – יהיו שיבטיחו מגנטים ללא הגבלה, לרוב אף אחד לא בודק את צלם מגנטים ולא סופר כמה חולקו ולמי חולק תבדקו ותנסו לבקש בסוף האירוע עוד פעם את כל המגנטים שיודפסו מחדש ויוכנו סביר להניח כי אף אחד לא ייתן לכן, כך שמגנטים ללא הגבלה זו הבטחה שלא מתממשת.

•עובי נייר הדפסה – החוקיות פשוטה, נייר עבה = איכות, נייר דק = איכות ירודה. לצורך ההבנה דף נמדד באיכותו על פי משקלו כלומר ככל שהוא כבד יותר כך הוא איכותי יותר, דף מדפסת סטנדרטי הינו במשקל 80 גרם, הדפסת הזמנות לחתונה היא על דפים 170 או 300 גרם. לכן תמונות מגנט על נייר 170 גרם זה מספיק ומצוין, כל מה שמעל לזה יהיה רק יותר טוב ואיכותי.

•עובי למינציה – זה עובי הניילון שעוטפים את התמונה המודפסת לפני הדבקתה על דף המגנט. 80 – 125 מיקרון הוא עובי סטנדרטי כאשר ה 80 יותר גמיש אך עדיין מספיק ומצוין למגנט.

•דף מגנטי – דף זה הינו סטנדרטי לחלוטין עוביו כ 0.4 מילימטר, הוא אחיד לכולם אפילו לשילוט שמודבק על רכבים.

צלם מגנטים איכותי, מקצועי וטוב לאירוע הבא שלכם
אמנם מדובר על צלם מגנטים אולם כמובן שמתחילים מהמלצות, ההמלצות הטובות ביותר נמצאות על המקרר של המכרים והחברים שלכם, פשוט מי שנראה טוב יותר או איכותי יותר הוא זה שיתאים לכם. חשוב לקיים פגישת היכרות ולתאם ציפיות, כמה מגנטים עובי נייר וכדומה, אל תתפתו למשפטים כמו ללא הגבלה או נייר “סבבה”, תכתבו הכול, חשוב לרשום בדיוק מה מקבלים, מה הובטח וכדומה. בזמן האירוע עצמו מומלץ לקחת בן משפחה ולבקש ממנו לבקר ולבדוק את כל האטרקציות שבאירוע וביניהם את עניין צלם מגנטים.

לתיאום פגישת היכרות