אירועים

את הרגעים החשובים והמאושרים בחיים נהוג לציין, ובתרבות של חיי קהילה, משפחה וחברה נהוג לחגוג בנוכחות קהל גדול של בני משפחה וחברים ולתת להם את האפשרות לקחת חלק בשמחה. בין אם מדובר בחתונה, בר או אירועיםבת מצווה, בריתות, אירועים עסקיים, השקות, פתיחות וכדומה, ההחלטה הראשונה אותה יש לקבל היא מיקום האירוע. לאחר בחירת המקום בו תתרחש השמחה הגדולה, מתחילים בבחירת השירותים הנוספים והאטרקציות הרצויות לאירוע.

בעבר נהוג היה לערוך אירועים באולם אירועים הסמוך לבית החוגגים, ומרבית בני המשפחה המורחבת והשכנים היו חוגגים את האירועים שלהם באותם מקומות. עם השנים יותר ויותר אנשים הבינו כי ישנם אירועים של פעם בחיים, ומוטב לערוך אותם על פי נטיית לבם במקום שיהווה את התגשמות החלומות, גם אם מדובר במרחק נסיעה בעבור חלק מהאורחים. בעיה זו ניתן לפתור בנקל על ידי שימוש בשרותי הסעות שיקלו על האורחים ויבטיחו נוכחות רבה באירוע.

רבים מתלבטים בין קיום האירוע באופן פסטורלי, בגן, תחת כיפת השמיים, על פני ההבטחה של אולם סגור וממוזג ללא חשש מהפכפכותו של מזג האוויר. ישנן עונות מעבר קצרות בארץ ישראל, אשר מבטיחות מזג אוויר נעים, לא חם או לח מדי ולא גשום. במרבית ימות השנה מזג האוויר יכול להפתיע ולקלקל את התוכניות. משום כך מומלץ לשלב בין קבלת פנים וחופה בחוץ ואירוע באולם, או לפחות לבחור במקום המציע את שתי האפשרויות וערוך לשינויים של הרגע האחרון במקרה הצורך.

אולם האירועים גאיה נמצא באזור התעשייה של חדרה, במיקום נוח המתאים למגיעים מצפון ומדרום. לבד ממיקומו הנוח מדובר בשכיית חמדה המשלבת גן פסטורלי ונעים, אולם מעוצב בקפידה ומטבח משובח המנוהל על ידי שפים מן השורה הראשונה. לתיאום פגישה והתרשמות התקשרו כבר היום ושריינו את המועד המתאים לאירוע המשמח שלכם.

 

מאמרים נוספים

לתיאום פגישת היכרות