Let the magic begin

Business event

אירועי חברה

ישנם אירועים שנחגגים במטרה לעניין משקיעים, אירועים שבמרכזם השקת מוצר חדש וגם כאלו שכל תכליתם היא פשוט לשמח את העובדים שלכם! אצלנו ב"גאיה" חדרה, תוכלו לחגוג את אירוע החברה הבא שלכם! אין עוד דרך טובה יותר להגיד תודה מאשר לבשר לעובדים שלכם על יום שכולו גיבוש, כייף וביחד.

חגיגת אירוע במתחם אירועים כמו "גאיה", מספקת לכם את כל שאתם צריכים על מנת לחגוג אירוע חברה בשרון:

החשיבות הגדולה של אירוע חברה מנצח (בשרון)

לוח השנה שלכם גדוש בפגישות, הרצאות, הדרכות וכנסים. כל עובד שלכם תורם בכל יום מהידע שלו, וכך מניע את הבייבי שלכם – העסק שלכם. אחת לשנה, יש לכם הזדמנות לומר לכל עובד שלכם באופן אישי "תודה". כיום, יותר מתמיד, מעסיקים מודעים לכך שלא רק הם אלו הבוחרים בעובדים, אלא שגם העובדים בוחרים בהם – בכל יום מחדש. תנו לעובדים שלכם סיבה נוספת לבחור בכם, לעבוד עבורכם ולפעול למען קידומכם בזירה העסקית.

צוות טוב הוא צוות שטוב לו? בהחלט! אירוע חברה ששם במרכז את העובדים, משמר את שביעות הרצון שלהם, ומשקף בפניהם עד כמה אתם מעריכים אותם. ב"גאיה", אנו מתחייבים על אירועי חברה בלתי נשכחים!

איך אירוע החברה מגבש את הצוות שלכם?

בארגונים גדולים וגם בחברות קטנות יותר, ישנה בעיה מוכרת: עובדים שחולקים את אותו המשרד, אך מעולם לא החליפו מילה. ואכן, בשגרת העבודה הקדחתנית, לעתים העובדים מתקשים ליצור חברויות. צוות שיעבוד בסביבה חברתית יותר, יהיה בהכרח שבע רצון יותר ממקום העבודה שלו. אירוע החברה שם את הדגש על החברה, על הגיבוש ועל ליכוד הצוות שלכם!

מטרת העל של אירועי חברה היא ליצור קשרים, להכיר בין קולגות ממחלקות שונות ולהפוך את הצוות שלכם למגובש יותר. האינטרס שלכם כמעסיקים, הוא להבטיח צוות חזק וחברתי, שעובד יחד למען המטרות המשותפות של העסק. וב"גאיה"? אתם זוכים לחגוג עם העובדים שלכם את האירוע המגבש, הערכי והמפנק ביותר!

יום הגיבוש מופק על ידי צוות מקצועי ומיומן!

אתם לא חוגגים בכל יום אירוע חברה, ובדיוק בגלל זה חשוב לנו לחגוג לכם אירוע בלתי נשכח! הכוח שלנו הוא צוות מקצועי של מנהלי ומארגני אירועים – אוהבי אדם, קשובים וכאלו העובדים בגישת can do! האירועים אצלנו ב"גאיה" – אולם וגן אירועים בשרון, לא נחגגים בפורמט אחיד וקבוע, אלא שאנו מתאימים את הפתרונות השונים בהתאם לכל הצרכים שלכם. איך נבנה יחד אתכם את אירוע החברה המושלם?

  • הגדרת תקציב – בהתאם לסכום הכסף שתרצו להשקיע, נמליץ לכם על יום בשבוע (ולפעמים גם על עונה), על סוג האירוע (בופה או מלצרים) ונבחן כל אלמנט נוסף המשפיע כלכלית על האירוע שלכם.
  • אופי האירוע – האם אתם מעוניינים באירוע המתחיל בנאומים רשמיים ואחריהם ארוחה מפנקת ורחבת ריקודים, או שאתם מעוניינים ביום גדוש בתכנים מקצועיים? בהתאם, נבנה לו"ז מתאים שיתרום להצלחת האירוע שלכם.
  • אופי האירוח – אירועי גיבוש יכולים להיות אירועי קוקטייל, אירועי ישיבה, וכיוצא בזה. איזה אופי אתם תרצו ליצוק לאירוע החברה שלכם?
אירועי חברות– גם לארגונים גדולים

אנחנו ב"גאיה" חדרה, חוגגים גם אירועי חברה בוטיק קטנים, אך גם אירועים גדולים של חברות הייטק גדולות. במידה ואתם עומדים בראשו של ארגון גדול, דעו כי מקומכם איתנו! מתחם האירועים שלנו מותאם לאירוח של עד כ-800 אורחים! בהתאם למספר האורחים העתידים להגיע, נדע לתכנן ולעצב את המתחם כך שתוכלו ליהנות באירוע החברה מאירוח אידיאלי –  מרווח ונוח.

חשיבותו של רישיון עסק בתוקף

אז רגע לפני שאנחנו נפגשים, מכירים ומתחילים לתכנן את אירוע החברה שלכם, חשוב לנו ליידע אתכם: אנו מחזיקים ברישיון עסק תקף. מהי המשמעות של רישיון העסק?

  • אנו עובדים על בסיס היתר ועל פי חוק
  • אין כל חשש כי המתחם יקבל צו סגירה והאירוע יתבטל


האירוע שלכם חשוב לנו, ואנו רואים אחריות גדולה בתכנון, ארגון ואירוח אירוע החברה שלכם! בקרוב מאד, אתם והצוות שלכם מכל המחלקות, תזכו להרים ביחד כוסית, להתגאות בהצלחות המשותפות וליהנות מיום גיבוש וכייף ב"גאיה"!