Let the magic begin

Private event

אירועי חורף

מזג האוויר הקריר והגשמים גורמים לכם להישאר בבית או במשרד? אנחנו דווקא מזמינים אתכם לצאת מהם! ב"גאיה" אנו חוגגים את מיטב אירועי החורף – האירועים הפרטיים והעסקיים. אפשר להתווכח האם אירוע בחורף מגלם בתוכו יותר יתרונות או חסרונות, אך מה שבטוח הוא שלאירוע חורפי יש את הקסם הייחודי רק לו. אירועי חורף אצלנו נחגגים בסטנדרט הגבוה ביותר, ובאירוח מוקפד ושירות לבבי.

אנו זוכים לארח אירועים חורפיים (ולא רק אותם) החל משנת 2009. אנו מזמינים גם אתכם אלינו לפגישה, בה נתחיל לתכנן את האירוע החורפי שלכם! הצוות המקצועי שלנו והניסיון הרב שצברנו לאורך השנים, מאפשרים לנו להמליץ לכם על הפתרונות המתאימים ביותר לעונה הסגרירית.

גן אירועים מקורה בחורף – מנובמבר ועד מרץ

אז מה זה אומר לחגוג בחורף? אירועי החורף הם האירועים שנחגגים החל מחודש נובמבר ועד חודש מרץ. מדובר על חמישה חודשים שלמים, לאורכם תוכלו לחגוג את השמחות הפרטיות או את ההישגים העסקיים שלכם באווירה פסטורלית-מודרנית! אנו חוגגים את מיטב האירועים בחודשים אלו:

"לחגוג בחורף זה לוותר על חגיגה תחת כיפת השמיים?"

אירועים בחורף אמנם מציבים מגבלה קלה, ויש לקחת אותה בחשבון. בעוד באירועי הקיץ ניתן לחגוג את מיטב האירועים בשני חלקי המתחם השונים (החיצוני והפנימי), בחורף מרבית האירועים נחגגים רק בחלק הפנימי של "גאיה". עם זאת, החורף בישראל אינו נחשב לחורף קשה, מה שמעניק לכם יתרון. ישנם לא מעט אירועי חורף שנופלים על מזג אוויר נוח (בעיקר בתחילת נובמבר וסוף מרץ), כך שבהחלט ניתן לארח את שלב קבלת הפנים של האירוע שלכם תחת כיפת השמיים – בסביבה מוריקה ופסטורלית.

היתרון הכלכלי שבחגיגת אירועים בחורף

האם זול יותר לחגוג אירוע בעונת החורף? התשובה חיובית. עונת האירועים הקייצית היא הנחשקת ביותר, וזו שהביקוש לה גדול יותר. המשמעות די ברורה: בחורף נחגגים פחות אירועים. לכן, ישנם דילים חורפיים-חמימים, המאפשרים לכם לחגוג בתקציב נוח יותר. המון אירועים עסקיים ופרטיים נחגגים בחורף (בעקבות שיקולי תקציב), כאשר החיסכון הוא לא רק בגלל הדיל המוצע מאיתנו ב"גאיה" חדרה- אולם וגן אירועים מקורה.

ספקים שונים הנדרשים לטובת האירוע שלכם, מציעים גם הם דילים מצוינים שחוסכים לכם לא מעט כסף. שימו לב כי בעוד ישנם ספקים המציעים אחוזי הנחה, גם ישנם אלו המציעים דילים מורחבים ומשודרגים לאלו מכם שרוצים לחגוג בחורף.

כל אירוע שחוגגים בקיץ, אפשר לחגוג גם בחורף

מחפשים גני אירועים בחורף ? אתם לא תהיו הראשונים שמתחתנים בחורף ובטח שלא תהיו אלו הראשונים שחוגגים גיבוש עם העובדים לצלילי הגשם. ישנם תקדימים רבים של אירועים שנחגגו בחורף, כך שאפשר להצהיר בצורה חד משמעית: ניתן לחגוג את כל האירועים בעונת החורף! ישנם אלו שרואים בחורף כיחסרון וכ"מקל בגלגלים" לאירוע, אך עבור רבים החורף הוא דווקא יתרון. הוא מוסיף באווירה החמימה, בתאפורה הייחודית שהוא מספק וכן – גם עלויות הארגון נוחות יותר.

זמינות תאריכים גבוהה יותר

שיקול נוסף שכדאי לקחת בחשבון, הוא את זמינות התאריכים. אם לוקחים לדוגמא עסק שמעוניין לחגוג אירוע קד"מ או כנס גדול, הרי שתאריך האירוע נקבע בהתאם לשלל אילוצים. המשמעות היא שעסקים לא יכולים לבחור כל תאריך שהם רוצים, אלא שישנם מספר תאריכים רלוונטים (זאת בהתאם לאירועים נוספים בענף, פגישות חשובות שתואמו מראש וכיוצא בזה).

בחורף, תוכלו ליהנות מיותר תאריכים פנויים לאירוע שאתם חוגגים! כך, גם אם תתחילו להתעניין בארגון האירוע מספר חודשים מראש, סביר כי תוכלו לקבל מענה התואם לצרכים שלכם מבלי להתפשר.

תפריט חורפי חמים, עשיר ומנחם

אנחנו רוצים להשאיר לכם ולאורחים שלכם טעם של עוד! בעונת החורף, אנו מציעים שלל תבשילים חמימים ומנחמים שיוסיפו אלמנט ייחודי נוסף לאירוע החורפי שלכם. כמיטב המסורת, אנו נזמין אתכם לפני האירוע לערב טעימות מפנק, שלאורכו תוכלו לטעום את המטעמים שיוגשו באירוע. התפקיד שלכם הוא לא רק לטעום, אלא גם לנקד את המנות השונות. המנות שיקבלו את הציונים הגבוהים ביותר מכם, יהיו אלו שיוגשו לאורחים באירוע המרגש שלכם!

גם אתם רוצים לחגוג את האירוע שלכם באווירה חורפית-קסומה? נשמח להציע גם לכם דיל אטרקטיבי לחגיגת האירוע הפרטי או העסקי, בואו ניפגש!