בלונים לחתונה – גאיה אירועים ממליצים

כאשר אתם מתכננים חתונה, התכנון מתחלק לכמה חלקים, אופי הטקס, האוכל שתגישו בו ואופי ההגשה, מוזיקה שתשימו בשביל שאנשים ירקדו, אופי הישיבה של האורחים ועוד. אחד הדברים המרכזיים בו תתעסקו, כאשר תכינו את האירוע שלכם הוא עיצוב המקום.

העיצוב יכול להיות סטנדרטי, מה שהמקום מציע עם תוספות קטנות, והעיצוב יכול להיעשות על ידי מעצב איתו עובד המקום או על ידי מעצב חיצוני שאתם מביאים. בעיצוב אתם יכולים לשלב דברים שונים על פי טעמכם האישי. אנחנו רוצים להציע לכם עיצוב בעזרת בלונים.

בלונים לחתונה משמשים אטרקציה חמה היום, גם לאירועים באולמות וגם בגנים. היתרון של בלונים, שהם יכולים לשמש אותנו במספר צורות בחתונה. החל משלב העיצוב הפשוט וכלה בשלבים אחרים בתוך האירוע עצמו, למשל שילוב בלונים מעוצבים בזמן הריקודים, שילוב אמן בלונים כחלק מהאירוע ועוד. למעשה, כאשר בוחרים מעצב בבלונים, אפשר לקבל ממנו מנעד רחב של אטרקציות שונות שישמשו אותנו ואת האורחים שלנו ויעשו שמח וצבעוני במקום.

כיצד משתמשים בבלונים לחתונה לעיצוב באולמות ובגנים? אנחנו יכולים להתחיל בדברים לכאורה פשוטים, לשים בכל שולחן מספר בלונים בצבעים שונים (אפשר להשתמש בסיפור 5 בלונים כמודל) קשורים במקום פרחים. אפשר לקשור בלון לכל כסא ואז המקום ייראה כמו שדה של בלונים. אפשרות מתקדמת יותר היא ליצור בובות של בלונים בשולי האולם או הגן, וכן ניתן להקים שער של בלונים בתחילת השביל, דרך השער אנחנו יכולים לעבור בדרך אל החופה.

במידה והאירוע נערך באולם, אז אנחנו יכולים למתוח רשת של בלונים בתקרה, ולפתוח אותה כשהכוס נשברת או מעל רחבת הריקודים, כשכולם רוקדים. אפשרות אחרת, היא ליצור זירה של בלונים, שהילדים יכולים ללכת ביניהם. את הזירה אגב אפשר גם להעביר לשביל שבדרך לחופה, אז אנחנו נעשה דרכנו אליה בין הבלונים השונים. אם תרצו תוכלו גם להדפיס את השמות שלכם על הבלונים עם תאריך החתונה ולהגיש אותם לאורחים.

כאשר אנחנו מחליטים להשתמש בבלונים לחתונה, חשוב לשים לב לכמה פרטים, הפרט הראשון, שהבלונים יתפסו מקום, אך לא את כל המרחב, הן באולם והן בגן. אחרת, חלקי עיצוב אחרים עלולים ללכת לאיבוד. הפרט השני, מוטב לשלב בין מספר צבעים, על מנת שזה ייראה כמה שיותר צבעוני. מוטב להשתמש בצבעים בהירים מן הסתם. חשוב גם לוודא שהבלונים מגיעים באיכות טובה, ושהם יכולים להישמר זמן רב, רצוי כמובן לנפח אותם לפני האירוע, אך מומלץ שתמיד יהיו בלונים ספייר שתוכלו לנפח במידת הצורך, בזמן האירוע.

לסיום, אומנם עולם החתונות מציע אטרקציות רבות, אך בלונים לחתונה היתה ונשארה אחת האופציות המעניינות והיפות ביותר לעיצוב אירוע. אנחנו בטוחים שאם תשתמשו בה, תוכלו ליהנות מאירוע יפה ומרשים.

מאמרים נוספים

לתיאום פגישת היכרות