Let the magic begin

Private event

בר מצווה

בכל שנה מחדש, אתם נרגשים לחגוג ולראות את ילדכם היקר גדל. יום הולדת יש רק פעם אחת בשנה, וביום הזה יש לכם ההזדמנות לחבק, לעטוף ולהגשים את חלום יום ההולדת של ילדכם. למרות שימי הולדת מגיעים בכל שנה במחזוריות קבועה, ישנו יום הולדת אחד השונה מכל השאר: יום ההולדת ה-13! במסורת היהודית, בר המצווה נחשב לאחד האירועים המרגשים והמשמעותיים ביותר בחייו של הנער היהודי.

אנחנו ב"גאיה" (גן אירועים בשרון), חוגגים ועדים יחד אתכם למעבר שעושה ילדכם משלב הילדות אל שלב הבגרות. אז מה זה אומר לחגוג אירוע בר מצווה במתחם האירועים שלנו?

אירוע בר מצווה – לא עוד יום הולדת!

עד גיל 13, ימי ההולדת היו נחגגים בפורמט די מוכר: מסיבה עם החברים הטובים של הילד, אטרקציה מרכזית וטקס עוגה. אירוע בר מצווה לעומת זאת, הוא אירוע חגיגי יותר שנחגג פעם אחת בחיים (ובדרך קצת אחרת). ארגון אירוע בר המצווה שונה במהותו מחגיגה של "עוד יום הולדת":

  • לא מדובר על יום הולדת קלאסי, אלא על אירוע בקנה מידה משפחתי
  • קהל המוזמנים: לא רק חברים של הילד, אלא בני משפחה ומכרים
  • המשמעות במסורת היהודית: בגיל 13, הילד לוקח על עצמו אחריות של אדם בוגר

 

ב"גאיה", הספקנו לחגוג אירועי בר מצווה רבים, ולקחת חלק ברגעים כה מרגשים! כעת, כשגם ילדכם מתקרב בצעדי ענק אל בר המצווה, אנו מזמינים גם אתכם לחגוג ובגדול. יחד, נצא לדרך משותפת, בשיאה נחגוג עם קהל האורחים היקר ללבכם את האירוע המשפחתי המרגש!

קהל האורחים באירוע המצווה: מחברים ועד משפחה

אם גם אתם שואלים את עצמכם מדוע לחגוג דווקא במתחם אירועים, הנה התשובה: באירוע בר המצווה, אתם מארחים חברים ומכרים שצברתם לאורך השנם, בני משפחה, עמיתים למקום העבודה, שכנים וכמובן שאת חבריו של ילדכם. מדובר על אירוע גדול, שעתידים להתארח בו מאות אנשים מכובדים. ואתם? תרצו להיות המארחים הטובים ביותר ולהבטיח כי ידברו על האירוח שלכם לטובה.

חגיגת בר מצווה ב"גאיה" – גן אירועים בשרון, היא חגיגה בלתי נשכחת – לכם ולכל האורחים! מהרגע בו יכנסו המוזמנים שלכם אל המתחם שלנו, הם יכנסו לחוויה ייחודית המבוססת על עיצוב מודרני ועדכני, אנשי שירות אדיבים ומטעמים נפלאים.

מעבר לכך, חגיגת בר מצווה בחלל אירוח פרטי משלכם, מצריכה מכם לעבוד ולא מעט. אולי את ימי ההולדת הקודמים של ילדכם ארגנתם בעצמכם, אך כעת מדובר על אירוע שונה לחלוטין. עשרות הילדים שאירחתם, הופכים כעת למאות אורחים שעתידים להגיע ולשמוח אתכם ברגעים המאושרים של ילדכם. אולם אירועים "גאיה" בשרון, מאפשרים לכם להיות אורחים באירוע של עצמכם! אנו דואגים לכם לכל הנדרש. ולכם? רק נותר ליהנות ולעטוף את ילדכם הנרגש.

לו"ז אירוע בר המצווה: שנתחיל?

אירוע בר המצווה נחגג כמעט תמיד כאירוע ערב (במידה ותרצו, ניתן לחגוג אותו כאירוע צהריים). האירוע יתחיל בקבלת פנים מפוארת (וטעימה) לכל האורחים. בזמן הזה, תהיה לכם ההזדמנות להתחבק עם היקרים וגם לתעד רגעים יפים בצילום תמונות. בהמשך, יגיע שיא הערב והוא הרגע שבו ילדכם ישא דברים. איך בנויה הדרשה? מברכה של ילדכם, כאשר הוא יכול לציין את האחריות שהוא לוקח על עצמו בתחומים מסוימים, שאיפות וחלומות לעתיד וכיוצא בזה.

הארוחה המרכזית באירוע יכולה להיות מוגשת באמצעות מלצרים או בשיטת הבופה, לבחירתכם. מכאן והלאה, אירוע בר המצווה הופך למסיבה גדולה שכל האורחים שותפים לה!

בקיץ או בחורף – אירוע בר מצווה בלתי נשכח ב"גאיה" !

באירועי בר מצווה, אין באמת מקום לבחור בין חגיגה בקיץ או בחורף. בר המצווה נחגג בתאריך יום ההולדת של ילדכם (זאת בשונה מאירוע חתונה לדוגמא, שניתן לחגוג בעונה החביבה על הזוג). עם זאת, תשמחו לדעת כי אצלנו ב"גאיה" – אירועים בשרון ניתן לחגוג את בר המצווה בכל עונה בשנה – דבר לא מגביל אותנו! אנו ערוכים לחגיגה מושלמת, בכל מזג אוויר.

אז כל מה שנותר הוא לאחל לכם מזל טוב! מארגני האירועים שלנו לא יכולים לחכות לראות אתכם, להכיר אתם ולהתחיל לתכנן את יום ההולדת המרגש ביותר שילדכם יחגוג בחייו. שניפגש?