Let the magic begin

Private event

בת מצווה

תאמינו או לא הורים יקרים, אך יום ההולדת הבא שילדתכם תחגוג יהיה יום ההולדת ה-12! על פי המסורת היהודית, בגיל הזה מתחייבת הנערה המתבגרת על קיום המצוות. למרות שבאירוע הזה מגולם מימד ניכר של מסורת, חוגגות אותו נערות מסורתיות וחילוניות. אצלנו ב"גאיה", אירועי בת המצווה נחגגים בגוונים של יוקרה, אלגנטיות ופסטורליות. כל אירוע ב"גאיה" מאורגן, מתוכנן ומתופעל על ידי צוות מקצועי של מארגני ומנהלי אירועים.

אירועי בת מצווה ניתן לחגוג כאירועי ערב, אך גם כאירועי צהריים ביום שישי. אנו מתרגשים יחד אתכם, ולא יכולים לחכות להפוך את משאלות לבכם לאירוע בלתי נשכח שידובר עליו רבות!

בת מצווה במתחם אירועים אל מול טרנד ה"בת מצווש"

בשנים האחרונות, ניתן לראות איך בנות צעירות חוגגות את יום ההולדת ה-12 בדרכים שונות. ישנן אלו שחוגגות את האירוע במתחם אירועים, עם קהל גדול של משפחה, חברים ומכרים. מנגד, ישנן בנות שמעוניינות לחגוג באירוע אינטימי וקטן יותר (לרוב, רק עם בנות), באירוע שקיבל את הכינוי "בת מצווש". על מה בדיוק מדובר?

אירוע בת המצווה הוא אירוע שמסמל את ההתבגרות של ילדתכם. זו הסיבה כי ישנו פער גדול בין הדרך שבה חגגתם לילדתכם את ימי ההולדת הקודמים, ובין יום ההולדת הנוכחי – יום ההולדת ה-12. ב"גאיה" – בת מצווה בשרון, מצפה לכם אירוח יוקרתי ומוקפד, כזה שתהיו גאים בו אל מול האורחים היקרים לכם. ממש כמו הילדים שחוגגים את בר המצווה, גם הבנות קוראות ברכה ונושאות דברים במעמד האירוע. כך, אירוע בת המצווה מקבל מימד רשמי, ערכי ובוגר יותר.

"בת מצווש" לעומת זאת משמרת את סטנדרט ימי ההולדת "הילדותיים" יותר, כאשר אירוע שכזה נתפש בעייני המון הורים כשטחי ונטול עומק ומשמעות. לרוב, אירוע בת המצווש יכלול בתוכו אטרקציה או סדנה של בנות, והוא יערך בכותלי הבית. באירוע שכזה, לא ניתן יחס למעמד המרגש אליו הגיעה ילדתכם, וחבל.

חגיגת בת מצווה - ילדתכם רק פעם אחת בחיים בת 12!

אז נכון, ימי הולדת נחגגים בכל שנה מחדש. עם זאת, על פי המסורת היהודית, יום ההולדת ה-12 הוא יום הולדת מיוחד, מרגש וכזה שאכן ראוי לחגוג אותו בדרך מעט שונה. כשאתם חושבים על "אירוע", אתם לבטח מדמיינים לעצמכם הפקה סבוכה, לוגיסטיקה רבה והשקעה רבה בזמן שלא תמיד יש לכם. אנו שמחים לבשר לכם כי איתנו ב"גאיה", כל מה שאתם צריכים הוא בעיקר לשמוח! אנחנו הופכים להיות הבית המארח של אירוע המצווה המרגש של ילדתכם היקרה.

מה זה אומר לחגוג עם אולם "גאיה" בשרון (חדרה), את אירוע בת המצווה?

ארגון האירוע בשיתוף פעולה מלא מולכם!

בגיל 12, הבנות כבר יודעות היטב מה הן רוצות, ובעיקר מה הן לא רוצות. אנו מזמינים גם אתכם – הורים יקרים וילדה אחת נרגשת, לצאת איתנו למסע מרגש שבשיאו: אירוע בת מצווה כמו שתמיד חלמתם. אנו דוגלים בשיתוף פעולה מלא, בשקיפות מולכם ובעשייה משותפת. האירוע שנחגוג לכם הוא יצירה – כזו שאנו עומלים עליה יחד וקוצרים את הפירות שלה יחד. כבר בפגישה הראשונה שלנו ב"גאיה", תוכלו לספר לנו על החלום שלכם. ואנחנו? פשוט נעשה הכל על מנת להגשים אותו! איזה מידע חיוני לפגישה ראשונה?

  • עונת האירוע (יום ההולדת): קיץ או חורף?
  • כמות המוזמנים המשוערת שלכם
  • גבולות התקציב – כמה כסף תרצו להשקיע באירוע?
  • האם מתוכננת תכנית אומנותית/אטרקציות
  • ובעיקר: איך ילדתכם מדמיינת את אירוע החלומות שלה?
אירוח היקרים לכם בסטנדרט הגבוה ביותר!

חגיגת בת מצווה שונה מימי הולדת "רגילים" בהמון דברים, אך בעיקר בדבר אחד: קהל האורחים. עד כה ימי ההולדת היו נחגגים כמסיבות כיתה, אך אל אירוע בת המצווה עתידים להגיע ולחגוג אתכם קהלים גדולים יותר. האירוח ב"גאיה" – גן אירועים לבת מצווה מותאם לדרישות ולציפיות שלכם, כאשר אנו נצמדים דרך קבע לסטנדרט השירות והאיכות הגבוה ביותר! אנו מעניקים תשומת לב לפרטים הקטנים והגדולים, בוחרים את אנשי השירות שלנו בקפידה ועושים הכל – לפני ובמהלך האירוע, בכדי להגשים את חלום בת המצווה של ילדתכם.