גאיה אולם אירועים בחדרה

גאיה אולם אירועים בחדרה הוא אולם וגן אירועים משולב יחדיו ומקיים לכל המעוניינים, לאירועי בוטיק אשר מלווים במקצועיות, מיומנות, ייחודיות וקסם אמיתי. שורת המעצבים העומדים לרשות הלקוחות כולם מספקים את הידע גאיה אולם אירועים בחדרההרחב בנושאים ובתחומים שונים ויוצרים לכל לקוח את רצונותיו מהפרט הקטן ביותר אל הפרט הגדול ביותר. אולם אירועים גאיה הוקם בשנת 2009 ומאז נחשב לאחד ממתחמי האירועים הגדולים, המכובדים, המושקעים והיוקרתיים ביותר שקיימים בארץ.

משפחת גאיה וההתמדה במקצועיות

הכל התחיל בשנת 2009 כשהמקום גאיה אולם אירועים בחדרה נפתח. המקום מנוהל על ידי שלושה בעלי עסקים בעל שם מוכר וידוע בציבור אשר עוסקים בענף האוכל והמסעדנות מזה שנים ארוכות. עם המודעות הרבה, ההבנה והמיומנות שרכשו בעלי עסק אלו בשנים הרבות, לא רק אפשר לסמוך על האוכל המעולה שמוגש בכל אירוע, במגוון הרחב של האופציות ובאוכל גורמה איכותי ומתאים לכל אופי אירוע מסוים, אלא גם בשל שורת המעצבים אשר עומדת לרשות מארגני האירוע בשביל לספק להם את כל השמת הרעיונות, הדמיונות והחלומות שלהם במציאות. משפחת וצוות גאיה מבטיחים עיצוב פנים מושלם, אנשי פירוטכניקה, טכנולוגיה ומוזיקה מיומנים, אנשי אירוח מכובדים, חווית אירוח יוקרתית וכמובן, גן מושלם מעוצב באופן פסטורלי, מודרני, אירופאי מעט ומעורר תשוקה. הגן נתון בצמחייה ירוקה רומנטית אשר משתרעת על דונמים רבים של דשא. המקום מאפשר את האירועים גם בעונות החורף וגם בעונות הקיץ ולא משאיר שום מקום לטעויות.

באתר יש אפשרות לראות את גלריות החתונות אשר התקיימו בעבר, את ביקורות הלקוחות וזוגות אשר התחתנו במקום ומשאירים חוויות, מחמאות וביקורות מעולות והצצה אל המקום הקסום.

ליצירת קשר ופרטים נוספים יש לפנות באמצעות האתר ולקבוע את האירוע עוד היום.

מאמרים נוספים

לתיאום פגישת היכרות