גאיה גן אירועים

אין יום יותר מרגש מאשר היום בו בני הזוג מכריזים על חתונתם הקרובה. אין יום יותר מאתגר ומעניין מאשר ההתחלה של ארגון החתונה, קביעת מספר האורחים, מקום האירועים הנבחר, סגנון ועיצוב אופי האירוע והארגון מגיע עדגאיה גן אירועים לפרטים הקטנים כמו סידור השולחן, צבעי המפיות, צורת החופה, סגנון האוכל ועוד רבים אחרים. בשל המודעות, האהבה והפופולריות הרבה שיש כיום בנושא האירועים השונים, בחירה בתחומים השונים של החתונה נעשית קשה יותר, תחרותית מעט ומלאה באופציות רבות. אך בשל כך, גאיה גן אירועים מספקת את הקלות שבארגון והגעה לאירוע המושלם באופן פשוט למדי.

מה משפחת גאיה גן אירועים מציעה

אולם אירועים זה נוסד עוד משנת 2009 ומתפקד באופן רצוף ומכובד עד היום ונבחר להיות אחד ממתחמי האירועים המובילים והיוקרתיים ביותר בארץ, פועל במסגרת תוקף רישיון עסק ומנוהל על ידי שלושה אנשי עסקים מתחום ענף האוכל והמסעדנות ונחשבים לטובים ביותר בארץ.

מלבד זו ואם הדבר אינו משכנע, אנשי המקום מספקים שורה של מעצבים בתחומים רבים כמו מעצבי פנים, אנשי מקצוע בתחום המוזיקה והפירוטכניקה, אנשי אירוח והגשה מקצועיים וחווית אירוח יוצאת מן הכלל בעל השקעה ויוקרה רבה וכמובן אי אפשר להתעלם מהנוף הפסטורלי, הקלאסי אשר נוטה גם למודרני ומספק עשרה דונמים של גן בסגנון אירופאי, רומנטי, מקסים ומרגש ביותר.

גן אירועים בשרון –  גאיה יכול להכיל אירועים בשילוב של עד כשמונה מאות מוזמנים ונמצא על כביש 4 באזור התעשייה של חדרה בצד הדרומי. אחד מהייחודיות והנושאים הבולטים של אולם אירועים זה הוא הצוות המיומן, המקצועי והמנוסה בתחומים השונים של ארגון אירועי בוטיק ובכך ניתן לספק את מלוא האופציות ואת הבחירות הנכונות ביותר.

ליצירת קשר יש לפנות באמצעות האתר.  

מאמרים נוספים

לתיאום פגישת היכרות