רחבת הריקודים מהווה את מרכז האירוע, השטח אליו מתרכזת כל השמחה וההנאה, החלק על פי נמדדת במידה רבה הצלחת האירוע.
גימיקים מדליקים ומיוחדים לרחבת הריקודים, ישאירו את האורחים ברחבה עד השלב שהתקליטן יודיע שהוא שם את השיר האחרון של הערב..

מנציחים את הרגעים השמחים
אייר גרפיטי, וידיאו פליפ, מסך ירוק, מסך לבן, הם רק חלק מהשמות של האטרקציות החדשניות, אותן עולם הצילום מציע עבור רחבת הריקודים.
כשכולם לבושים במיטב בגדיהם, כשיש מצב רוח טוב ואווירה, אין ספק שהדרך הטובה ביותר לתעד את אותם הרגעים, תתבצע באמצעות תמונות מגנטים או שימוש בטכנולוגיות מתקדמות וחדשניות אחרות.
צילומי מגנטים מאפשרים “לתפוס 2 ציפורים במכה”: האורחים נהנים גם מחוויית הצילום המיוחדת והמדליקה וגם זוכים לקבל מזכרת יפה מהאירוע.

משקאות שמגישים משקאות
חשבתם שכבר שמעתם הכול ובכן, אחד הטרנדים אשר הולכים לעשות לנו שמח באירועים הקרובים, הן בובות מתנפחות ענקיות, בצורה של משקאות אלכוהול.
הבובות ישקו את האורחים בצ’ייסרים, ירקדו ויצטלמו איתם וכמובן, יעשו הרבה שמח ברחבת הריקודים.

ציורי גוף מיוחדים
על רחבת הריקודים, כשכולם משתוללים ונהנים, תמיד יש מקום לאטרקציות מיוחדות ומדליקות, שגורמות להשתטות ולצחוק.
מאפרת אשר מתמחה בציור גוף זוהרים, תהווה כאטרקציה אשר תמשוך אליה את כל הנוכחים באולם, ילדים, צעירים ואפילו מבוגרים (גם הם מעוניינים בהזדמנויות המאפשרות ליהנות כמו ילדים).

גימיקים עתידניים
לפני מספר שנים, אם היו אומרים לכם, שרובוט יחלוק אתכם את רחבת הריקודים, קרוב לוודאי הייתם מגחכים. אז הרובוט העתידני הזה, הוא כיום, מאוד מציאותי, הוא רוקד עם האורחים, מוציא עשן, זורק קונפטי ואפילו מחלק הפתעות לאורחים (חתנים, אין לכם ממה לחשוש, בינתיים הוא רק עושה שמח ולא מאיים על מקומכם).

חדר הבריחה שישאיר את האורחים באירוע
את חדרי הבריחה, כבר כולם מכירים, מדובר ללא ספק בטרנד החם של השנה האחרונה. אבל על חדר בריחה נייד לאירועים, אולי עדיין לא יצא לכם לשמוע.
מדובר בחדר בריחה המגיע עד לרחבת הריקודים, הוא מתאים לעד 6 משתתפים ומאפשר לרוקדים ליהנות מהפוגה קצרה, מאתגרת ומיוחדת שבכוחה לעלות את המורל ומצב הרוח.

אירועים

מאמרים נוספים

לתיאום פגישת היכרות