דוכני מזון – אוכל רחוב שכולם אוהבים!

כאשר מדמיינים אירוע משמח כלשהו אי אפשר שלא לחשוב על האוכל, בכל זאת הוא מהווה מרכיב מרכזי באירוע וחברות הקייטרינג שופעות הצעות קולינאריות. כיום יותר ויותר בוחרים להציב באירוע שלהם דוכני מזון, אלה הפכו להיות להיט בשנים האחרונות ולא בכדי, מדובר על הגשת מזון בצורה שונה, קצת אחרת ובעיקר מיוחדת וייחודית.

 

גם האורחים שלכם יאהבו את הרעיון!

אין ספק, בעלי השמחה רוצים לרצות את האורחים ואכן אלה יאהבו צורת הגשה זו. כבר לא חייבים להגיש לכל אורח מנה אישית לשולחן על ידי מלצרים, גם בופה הוא רעיון די נדוש, דוכני מזון הם הטרנד הלוהט ביותר. עדיין, אם תירצו תוכלו לשלב בין כמה צורות הגשה, למשל, את פניהם של האורחים יקדמו דוכנים ואילו לאחר מכן יוגשו להם מנות על ידי מלצרים. דוכני מזון מוסיפים הרבה מאוד ססגוניות לאירוע, תורמים לאווירה שמחה ונעימה, אין ספק כי יהיה מדובר על אירוע בלתי נשכח הן בעבור בעלי השמחה והן בעבור האורחים.

למה לשים לב?

כאשר בוחרים חברת קייטרינג יש לברר עימה את כל הפרטים הרלוונטיים. חשוב מאוד שהדוכנים יראו אטרקטיביים ודקורטיביים בעלי מראה מזמין. לא פחות חשוב, כל המאכלים חייבים להיות מוכנים באמצעות חומרי הגלם המשובחים ביותר, טריים ואיכותיים. כמו כן, מומלץ לברר עם חברת הקייטרינג בקשר למזון כשר. ניתן להציב דוכנים המגישים אך ורק אוכל כשר, זאת לטובת האורחים שומרי הכשרות, ותמיד ניתן גם לשלב דוכני מזון המגישים מנות צמחוניות וטבעוניות.

אז מה אוכלים באירוע?

דוכני מזון הם ערב רב של מאכלים ומטעמים., על בעל השמחה להתאים את אופי הדוכנים לאופי קהל היעד. אפשר להעמיד דוכנים המגישים מאכלי עדות, דוכנים המגישים אוכל תאילנדי או סיני, דוכנים עם אוכל אמריקאי, אוכל ישראלי, דוכני מפלי שוקולד, טבון בו נאפים מיטב המאפים, אם מדובר על קהל ילדים כדאי להציע להם דוכני מזון המגישים פופקורן ודוכני צמר גפן מתוק. ככלל, מדובר על מנות קטנות אבל משביעות, כל אורח יוכל לעבור בין דוכן לדוכן ולאכול כאוות נפשו, ובכל מקרה, דוכני מזון מבטיחים אירוע קולינארי משודרג.

מאמרים נוספים

לתיאום פגישת היכרות