Let the magic begin

Business event

הרצאות והדרכות

חדר הישיבות במשרד משרת אתכם על בסיס יומי. בחדר הזה, אתם מעלים רעיונות, מגבשים תכניות עבודה וגם מעבירים הרצאות והדרכות לעובדים שלכם. למרות ששגרת העבודה שלכם מבורכת, דעו כי תוכלו גם אתם לרענן אותה! מעוניינים להעביר הרצאה חשובה לעובדים לקראת השקת מוצר חדש, אתם מתכננים הדרכה גדולה למובילים בתחומכם או שאתם פשוט רוצים לתבל את השגרה המוכרת? ב"גאיה" אנו מארחים את מיטב האירועים העסקיים, כולל הרצאות והדרכות לקהלים שונים.

ברשותנו שלל פתרונות מתקדמים, באמצעותם תוכלו גם אתם להעביר הרצאה או הדרכה בדרך אטרקטיבית ומודרנית. ב"גאיה" חדרה מוצעת לכם סביבת האירוח האידיאלית ביותר:

התכנים? עליכם! האירוח? עלינו!

ככל הנראה, בעת שתשלחו לעובדים שלכם זימון למייל המבשר על הרצאה בחדר הישיבות, תגובתם תהיה צוננת. מנגד, בעת שתזמנו אותם להדרכה באווירה קצת אחרת – כזו ששוברת שגרה, הם יהיו נלהבים! הרצאות והדרכות חשובות על מנת לחדד נהלים, להציג תכנים שעתידים לעצב את אופי העבודה ולעדכן את העובדים בבשורות החדשות מתחום העיסוק שלכם. אם גם אתם רוצים לזכות בתשומת הלב המלאה של העובדים (או של קהל משתתפים אחר), עליכם לבסס סביבה אטרקטיבית!

ב"גאיה" יש לנו אולם המכיל את כל הציוד הנדרש על מנת להעביר הרצאה או הדרכה! בהתאם לצרכים שלכם, נוכל להתאים גם פתרונות נוספים כדוגמת אירוח קולינארי (קבלת פנים, ארוחת צהריים או ערב).

הרצאות עם תפאורה אטרקטיבית – עד כמה היא חשובה?

אז נכון, זה לא באמת אפשרי להעביר הרצאות והדרכות על בסיס יומי בלוקיישנים חיצוניים. עם זאת, מדובר על רענון חיוני – כזה שמטיב עמכם בתור אלו המרצים, וגם עבור קהל המאזינים שלכם. נסו לחשוב על עצמכם: האם הייתם שמחים יותר להיות נוכחים בהרצאה במשרד הקבוע או במתחם אירועים מודרני? התשובה ברורה. אחת לתקופה, תוכלו גם אתם לרענן את שגרת ההרצאות, ולבחור בלוקיישן מרענן, לא שגרתי וכזה שמעניק לכם נוף מרהיב שהוא הכל חוץ מהנוף המשרדי.

תפאורה אטרקטיבית להרצאה או ההדרכה שלכם מזכה אתכם בתשומת לב מלאה! הקהל שלכם מגיע מראש נמרץ, נרגש ופתוח יותר. ובשגרת העבודה? סביר כי הם מגיעים ל"עוד הרצאה" שלא בטוח כלל עד כמה הם יצאו ממנה נשכרים.

הדרכות ארגוניות לקראת השנה החדש בשילוב הרמת כוסית

אם אתם רוצים להצדיק ארגון של הרצאות והדרכות ב"גאיה", פשוט אחדו אירועים! אם אתם מעוניינים להעביר הדרכת עובדים לקראת השנה החדשה, תוכלו לאחד אותה עם הרמת הכוסית לשנה החדשה. כך, אתם יוצרים אירוע מגוון המבוסס על תכנים רשמיים, חלוקת תעודות למצטיינים וגם הרמת כוסית לכל עובדי החברה. הרצאות והדרכות לא חייבות להיות בהכרח "אפורות" ורשמיות, אלא שישנו פוטניצאל ממשי להפוך את ההדרכה הבאה לאירוע של ממש!

הרצאה גדולה או קטנה – אנו מתאימים את עצמנו אליכם!

הרצאות והדרכות מיועדות לקהלים שונים, ובהתאם גם גודל האירוע וצרכיו משתנים. ב"גאיה", מקום לאירועים עסקיים ופרטיים, ניתן לארח אירועים עסקיים מסוג זה עם עד כ-800 אורחים! בפגישת ההיכרות שלנו, נאתר את הצרכים שלכם בצורה מדויקת ומפורטת, זאת בכדי לבסס בעבורכם את תנאי האירוח הנכונים והמתאימים לכם ביותר. למרות שאנו ערוכים לאירוח הרצאה או הדרכה גדולה, ישנה אפשרות לאירוח הרצאות בוטיק עם מספר אורחים קטן יותר.

ההתאמה שלנו אליכם באה לידי ביטוי גם באופי האירוח: אנו מעצבים ומתכננים את המתחם כך שהוא יתאים להרצאה או הדרכה המתאימה לכם. לפניכם, מספר אפשרויות אירוח:

גם עם מאות אורחים, היחס האישי נשמר

בתור מארחים, חשוב לכם שכל אורח יקבל את היחס האישי והאדיב ביותר. אנו מתחייבים על אירוח לבבי ושירותי, המוענק לכל אורח שלכם! לאורך השנים, מתחם האירועים "גאיה" הפך למותג, וצבר לעצמו שם, בין היתר בזכות תודעת השירות הגבוהה שלנו. בהתאם למספר האורחים המשוער באירוע, נדע להיערך מראש עם מספר אנשי הצוות – כך שהשירות שיקבלו האורחים שלכם יהיה פשוט הטוב ביותר!