Let the magic begin

Business event

השקות

אחרי עבודה קשה ומאומצת, השקעה במשאבים יקרים – זמן וכסף, וכנראה שגם לא מעט מתח, אתם מוכנים לאירוע ההשקה! אירוע השקה מעורר ציפייה גדולה – בקרב המשיקים ובקרב הקהל, תוך שההתעניינות בו רבה והמון פעמים מסוקרת גם בכלי התקשורת השונים. אירועי ההשקה המוכרים ביותר לקהל הרחב הם ככל הנראה אירועי ההשקה של חברת "אפל": בכל שנה, עם השקת הדגם החדש של האייפון, נרשמת התרגשות גדולה, התעניינות בינלאומית ובאז גדול של יחסי ציבור.

איתנו ב"גאיה", תוכלו להשיק את המוצרים והשירותים החדשים שלכם! אנו מתרגשים יחד אתכם, ונבסס עבורכם את התנאים הטובים ביותר של שירות ומקצועיות, על מנת שההשקעה שלכם תקבל את תשומת הלב הראויה. כמה דברים שתשמחו לדעת עלינו:

מתחם יוקרתי להשקה יוקרתית!

ההשקה שלכם היא אירוע נדיר, ובשונה מאירועים עסקיים שחוגגים בכל שנה, אירוע ההשקה נחגג לעתים רחוקות. את המעמד המיוחד והמרגש אתם מוזמנים לחגוג איתנו – באווירה מודרנית, פסטורלית ומקצועית. את אירוע ההשקה שלכם אתם בוחרים איך לחגוג:

  • אירוע אינטימי בסגנון מסיבת עיתונאים
  • אירוע גדול משתתפים עם עד כ-800 אורחים!

קהל האורחים באירוע מסוג השקה

מעבר לכך שבאירוע ההשקה אתם חושפים מוצר או שירות, גם יש לכם אפשרות לייצר מודעות. אם עד כה העסק שלכם לא קיבל כותרות או לא הצליח להיחשף לקהל היעד, אירוע ההשקה יכול לסייע לכם. איך? עם ביסוס רשימת A-LIST של אורחים. את מי נהוג להזמין לאירוע השקה ואת מי בהחלט כדאי להזמין לאירוע שכזה?

  • חברות הצורכות את השירותים שלכם. אתם משיקים אפליקציה חדשה לניהול משאבי אנוש? הזמינו את מנהלות משאבי האנוש וראשי מחלקות כוח האדם לאירוע ההשקה. הנציגות הזאת בסופו של דבר מפיצה את הבשורות שלכם. קהל היעד שלכם חייב להיות חלק בלתי נפרד מההשקה!
  • מובילי דעת קהל. הכוח של מובילי דעת הקהל כיום הוא עצום! סטורי אחד בחשבון אינסטגרם עם עשרות אלפי עקובים, מקצר לכם תהליכים ומפרסם את המוצר שלכם במיקוד מקסימלי אל קהל היעד. הזמינו כמה שיותר מובילי דעת קהל (כן, הם יעלו לכם כסף, אך מדובר על השקעה ראויה בהחלט).
  • הצוות שלכם. שימו לב: המון פעמים מעסיקים משאירים את העובדים לעבוד במשרדים ביום בו משיקים מוצר או שירות. מדובר על טעות! העובדים שלכם עבדו על המוצר, לקחו חלק בהנעת המהלכים ומגיע להם להיות נוכחים בהשקתו. מעבר לכך, הנוכחות שלהם באירוע מסוג שכזה הופכת אותם לחלק מכם ומחזקת את תחושת המחוייבות כלפיכם.

בעת אירוע ההשקה, בחירת התאריך קריטית!

אם גם אתם שאלתם את עצמכם עד כמה תאריך אירוע ההשקעה חשוב, דעו כי הוא חשוב מאד. המטרה שלכם היא לרגש, להפתיע ולענות על צורך מדויק של קהל היעד – במקום הנכון ובזמן הנכון. אנו ממליצים לכם מאד לבצע סקר שוק וסקר מתחרים, דרכו תוכלו להבין איך הענף שלכם נראה בימים אלו ומה צפוי בו. פרמטרים לבחירת תאריך אירוע ההשקה:

  • התאמת העונה למוצר שלכם. לדוגמא: אם אתם משיקים גלידה חדשה, ערכו את אירוע ההשקה בקיץ.
  • מתחרים שלכם משיקים מוצר דומה לשלכם בקרוב? השיקו אותו אחריהם (כך, יש לכם יתרון עסקי שיאפשר לכם ליצור בידול, ללמוד מטעויות וכן הלאה)
  • שימו לב כי אין אירוע חשוב בתאריך בו אתם עתידים להשיק את המוצר או השירות. אירועים נוספים עלולים לפגוע בכמות האורחים באירוע שלכם.

עיצוב "גאיה" במיתוג העסקי שלכם!

אירוע ההשקה תורם לכם גם ביצירת מודעות, זוכרים? מתחם האירועים שלנו "גאיה", מוצע לכם כפלקט שעליו תוכלו לצייר את כל אשר תרצו. אנו ממליצים לכם בחום להשקיע בעיצוב ומיתוג המתחם, וכך להכניס את כל האורחים שלכם לבועה שכל כולה – אתם. למיתוג יש כוח רב, ועיצוב המבוסס על המיתוג שלכם תורם להטמעת המסרים השיווקיים שלכם. אירוע ההשקה הוא כמובן הזדמנות לחשוף את הקהל למוצרים ושירותים נוספים שלכם, לשכור דיילים שירשמו את האורחים לניוזלייטרים וכיוצא בזה.

גם אתם רוצים לחגוג את ההשקה המרגשת במתחם מרהיב ומעוצב? תאמו איתנו פגישת היכרות עוד היום!