אם אתם קוראים מדריך זה סימן שאתם נמצאים בשלב תכנון החתונה ולבטח אתם נרגשים וגם מעט מתוחים. מדריך זה נועד לעשות לכם קצת סדר בנושא ארגון והפקת חתונה ויסייע לכם לקבל החלטות נכונות ולקרוא טיפים מועילים שיחסכו לכם הרבה זמן ובעיקר עלויות מיותרות.

טיפ 1- מודיעים להורים
אם טרם הודעתם להורים אחרי טקס הצעת הנישואין כדאי שתמהרו לעשות זאת כדי לשתפם בחדשות הנפלאות, ובמיוחד כדי לתת להם זמן לחשוב את מי הם מעוניינים להזמין לחתונה שלכם. עם זאת, כדאי שתקבעו מראש האם אתם מעוניינים בחתונה גדולה ומרובת משתתפים או שאתם מעדיפים חתונה קטנה ואינטימית רק עם האנשים הקרובים לכם.

טיפ 2- קונספט החתונה
לבטח דיברתם רבות כיצד תראה החתונה שלכם והנה הגיע שעתכם היפה וכעת עליכם לממש את החלום הפרטי ולהפתיע את האורחים עם חתונה מקורית וייחודית. אתם יכולים לפנות לחברת הפקות שתסייע לכם לגבש קונספט ותפיק עבורכם חתונה מהסרטים אך ניתן גם לתכנן חתונה לבד, בעזרת החברים והמשפחה או בסיוע מקצועי של בעלי גן/אולם האירועים.

טיפ 3- מועד החתונה
עליכם לקבוע כמה שיותר מהר מועד לחתונה כך שתוכלו להזמין מקום מועדף ולתאם עם שאר הספקים לאירוע כמו חברת קייטרינג, צלם, תקליטן וכדומה. את החתונה ניתן לקיים בחורף או בקיץ, בימות חול או בימי שישי בצהריים. כדאי לקבוע מספר מועדים אפשריים המתאימים לכם כיוון שיש תקופות בשנה בהם אולמות האירועים עמוסים וכך גם הספקים השונים.

טיפ 4- בחירת מקום
יש מגוון אפשרויות ומקומות לאירועים, ביניהם אולמות גדולים, ממוזגים ומפוארים, גני אירועים המציעים אווירה כפרית ויוקרתית תחת כיפת השמיים, לחלופין ניתן להחליט על חתונה בים או במרחבי הטבע. בחירת המקום מושפעת ממשתנים כמו מספר המוזמנים לאירוע, מגבלות התקציב, אווירה, מיקום גיאוגרפי, נגישות ועיצוב. אחרי שבחרתם מקום ותאריך ניתן לשלוח הזמנות לאורחים וכדאי לבקש מהמוזמנים לאשר את הגעתם כדי לסגור סופית על מספר המנות והשולחנות.

טיפ 5- בחירת רב
יש לפתוח תיק נישואים ברבנות, מומלץ לעשות זאת 3-4 חודשים לפני תאריך החתונה. כמו כן, כדאי לתאם עם רב חביב ומנוסה שיקדש ויברך אתכם, ויעניק לכם חוויה רוחנית וייחודית. חשוב לתאם ציפיות עם הרב מראש במיוחד אם אתם מעוניינים להעניק כבוד לבני משפחה או לאנשים חשובים ויקרים ללבכם כדי לברך אתכם מתחת לחופה.

טיפ 6- קייטרינג
אם תגישו אוכל טעים לאורחים בחתונה יזכרו את האירוע תקופה ארוכה. לכן, יש לבחור חברת קייטרינג מומלצת וכדאי להשקיע מחשבה בתכנון התפריט המתאים לאורח החיים ולטעם האישי שלכם ושל האורחים.

טיפ 7- אטרקציות
כדי לשדרג את החתונה שלכם כדאי להזמין אטרקציות מיוחדות ומומלץ גם להעניק מתנות קטנות ומקוריות לאורחים.
מדריך זה נכתב עבורכם על ידי מלון בוטיק וספא וילה גליליי.

לתיאום פגישת היכרות