אחד הדברים הכיפיים ביותר בחתונה חורפית (בנוסף לתפריט הקייטרינג שכולל מרקים ומשקאות מחממים, כמובן), הוא העובדה שבחורף אנחנו כמעט ולא מזיעות, ולכן, השיער איננו מסתלסל מהלחות שבאוויר, והאיפור נשאר במקומו ואיננו זולג עם פלגי הזיעה המטפטפים מהחום. ואם כבר דיברנו על איפור, החורף הזה עומד להיות חם (מה חם? לוהט!) ודרמטי מבחינת טרנדי האיפור שלו.

 

בוחרים צבעים חמים ובעיקר – כהים

אם האיפור הקיצי (במיוחד לכלות) הוא טבעי ובלתי מורגש, מגיע החורף והופך את הקערה על פיה, עם צבעי אדמה חמים וחומים, אדומים לוהטים, ואיפור עיניים מעושן. הטרנד הזה מתכתב עם הטרנד של העדפת שמלות כלה שאינו בלבן-בוהק, כך שהניגודים הנוצרים אינם גדולים מידי. לנשים שעורן לבן ובהיר בחורף, מומלץ לשבור את הלבנוניות החורפית בברונזר, בתכשירי שיזוף ללא שמש או בשיזוף במכון, מה שנותן לאיפור את הבייס המתאים ולא יוצר הפרשי צבעים גדולים מידי בין עור הגוף שאינו מאופר לפנים המאופרות.

 

שמים את הדגש על אזור אחד בפנים

גם החורף, טרנדי האיפור שמים דגש על הדגשת אחד משני אזורים – עיניים או פה. כאשר העיניים מאופרות באופן המושך אליהן את תשומת הלב, הפה יאופר בגוונים בהירים וטבעיים, ולהיפך. פיסול הפנים בקונטור והארה ממשיך להיות רלוונטי, ומאפשר ליצור אפקטים דרמטיים לפני הכלה, בין אם מדובר בחתונה בערב או בחתונת-צהריים. בניגוד לחתונות הקיציות, גם חתונות הצהריים החורפיות יכולות להיות מאורגנות בגן אירועים, כדוגמת גאיה גן אירועים בשרון, ואינן מצריכות אולם סגור וממוזג, שימנע את קלקול האיפור בשל החום.

 

חשוב לזכור:

במקרה והצילומים נערכים מוקדם יותר ביום החתונה, כדאי להצטייד בכלי האיפור ובצבעים המתאימים, מראה, כדורוני צמר גפן, וצמרירים (מקלונים לניקוי אוזניים) על מנת שתוכלי לחדש את האיפור שלך, במידה והוא מתעמעם מעט עד לשעות הערב. העדיפי תכשירי איפור עמידים ופחות נמרחים, אותם תוכלי לרענן באמצעות ליפ-גלוס למשל, במקום להיאלץ להתאפר שוב או לתקן את האיפור אינספור פעמים במהלך היום. התאמני כבר לפני היום הגדול על שתייה בקשית, על מנת לצמצם את היעלמות השפתון.

מאמרים נוספים

לתיאום פגישת היכרות