החברה הטובה הודיעה לך שהיא מתחתנת, אז אחרי ההתרגשות, החיבוקים והנשיקות, מגיע הזמן שלך, להתחיל לתכנן את מסיבת רווקות.
המטרה שלך, תהיה לארגן מסיבת רווקות מושלמת, כזאת שידברו עליה במשך שנים והזיכרונות ממנה יעלו באופן אוטומטי חיוך על הפנים.

אז בכדי להשיג את המטרה המיוחלת, חשוב לתכנן את המסיבה בקפידה,                                               תוך שימת דגש על כל הפרטים החשובים:

רשימת מוזמנות
גם אם בעלת השמחה היא חברה טובה מילדות, את עדיין לא יכולה להיות בטוחה, שאת מכירה את כל החברות שלה – או את מי מאותן חברות היא מעוניינת לראות במסיבת הרווקות שלה ואת מי פחות. לכן, חשוב שתדברי איתה ותיקחי ממנה רשימת שמות ומספרי טלפון.
השלב הבא, יהיה כמובן יצירת קבוצת וואצאפ הכוללת את כל המוזמנות (מלבד, בעלת השמחה) – מומלץ לקרוא לקבוצה בשם ברור כמו “מסיבת הרווקות של מאיה”.
הקבוצה תאפשר לך להיות איתן בקשר רציף, להיוועץ איתן לגבי רעיונות ללוקיישנים והפעלות וכמובן, לגבי התקציב.

קבעי תקציב למסיבה
מומלץ לקבוע סכום ריאלי, אשר יהיה מוסכם על כל המשתתפות – זכרי שלכולן, יש הוצאות נוספות סביב אותה החתונה ולכן, קביעת סכומים גבוהים מדי, יכולה ליצור התנגדויות.

מיקום המסיבה
הכול תלוי בתקציב ובכמות המשתתפות, המסיבה יכולה להתקיים בבית של הכלה או של אחת המשתתפות, בוילה או לופט, בספא ואפילו בחוף הים או בלוקיישן אחר בטבע.

אוכל ושתייה
גם כאן יש לך מספר אפשרויות, ניתן להכין רשימה של מאכלים ולדאוג שכל אחת מהמשתתפות תכין משהו מהרשימה. אפשרות נוספת, היא להזמין קייטרינג או משלוח ממסעדה.

הפעלות ואטרקציות
סביר להניח שאת מכירה מצוין את החברה הטובה ויודעת אלו הפעלות יכולות לאתגר, לעניין ו/או לרגש אותה ואלו הפעלות יגרמו לה למבוכה או לאי נעימות. אם את לא בטוחה, תמיד תוכלי להיוועץ עם חברות נוספות המגיעות למסיבה.

משחקים ופעילויות
משחק החבילה, אמת או חובה, משחק השאלות (משחק בו את שואלת לפני המסיבה את החתן מספר שאלות הקשורות לזוגיות שלהם ובערב המסיבה, את מציגה לחברה את אותן השאלות) משחק אמת ושקר (כל משתתפת אומרת משפט אמת ומשפט שקר והשאר צריכות לנחש מה זה מה), משחק המתנות (כל חברה אמורה להביא חפץ או מתנה שיש לה קשר להיכרות שלה עם בעלת השמחה). אלו הם רק חלק מהמשחקים והפעילויות, אשר יכולים להפוך את מסיבת הרווקות למהנה ובלתי נשכחת.

מאמרים נוספים

לתיאום פגישת היכרות