את בשמלת כלה חלומית ותסרוקת מושלמת, אתה עם חליפה מחמיאה ושניכם בשיא ההתרגשות לקראת החתונה.
אז הופעה מתקתקת ומחמיא – יש, צלם מקצועי –  יש,  רצון ונכונות – יש וללא כל ספק, מדובר בזמן המושלם לצאת לצילומי חתונה.

תמונות החתונה שלכם, לא חייבות להיות “מלאכותיות” או בלוקיישנים שאולי הם מאוד יפים, אך אתם לא מתחברים אליהם.
תמונות חתונה יכולות לשקף את ההרגלים שלכם, את התחביבים שלכם, את מי שאתם. אז נכון, שביום יום אתם אולי לובשים ג’ינס, טי שיירט וכפכפי אצבע ולא שמלת כלה וחליפה.

בית הקפה השכונתי
אתם מבלים בבית הקפה השכונתי שלכם, על בסיס יומי או לפחות אחת לשבוע, אז בהחלט מגיע לו (ולכם) להוות את אחד הלוקיישנים לתמונות החתונה (אולי אפילו תנצלו את הזמן לכוס קפה טוב או לארוחת בוקר מפנקת).

ברחובות העיר
אם אתם מעוניינים ליצור תמונות אוטנטיות ומיוחדות, עם הרבה קסם, רחובות העיר בה אתם מתגוררים, יהוו כלוקיישן המתאים. אתם יכולים להצטלם מסתכלים על חלונות הראווה, עומדים ליד גרפיטי מעניין, בפתח של מבנה ייחודי ואולי אפילו תמונה אשר מתעדת אתכם עוברים במעבר החצייה (מחווה לביטלס).

אל מול נופים פסטורליים
ישראל אומנם מדינה קטנה, אך יש לנו כאן הכול מהכול – מדבר צהבהב, ים כחול, פארקים ירוקים, הרים ונחלים.
אז אם אתם חובבי טבע או מעוניינים שהמקומות בטבע האהובים עליכם יככבו בתמונות החתונה, השלב הבא, יהיה לבחור את הלוקיישנים המועדפים ולצאת לצילומים.

תמונות עם קונספט
אם יש לכם תחביבים מיוחדים, חיית מחמד אהובה או אביזרים שונים שמייצגים את מי שאתם  וכחלק מכך, אתם מרגישים שהם חייבים להיות חלק מהתמונה, תוכלו “לביים” תמונות, אשר נותנות להם מקום.

פשטות מיוחדת
לפעמים לא צריך לעבוד קשה מדי בכדי לאתר לוקיישנים מיוחדים ומוצלחים לצילומי חתונה. אתם יכולים לגלות כי גן המשחקים ליד הבית שלכם, תחנת האוטובוס הקרובה או אפילו ליד השער של בית הספר השכונתי יכולים להוות לוקיישנים מיוחדים וקסומים לצילומי חתונה.

מאמרים נוספים

לתיאום פגישת היכרות