Let the magic begin

Business event

כנסים

ב"גאיה" אנו שמחים לארח בכל שנה עשרות אירועים עסקיים! חגיגת אירוע עסקי שונה מחגיגת אירוע פרטי בדבר מהותי: המקום בו אתם מארחים את האירוע, משפיע באופן ישיר על התדמית העסקית שלכם. הבחירה שלכם ב"גאיה" היא הבחירה למתג את עצמכם במיתוג יוקרתי ומודרני, ומבוטחת לכם חווית אירוח יוצאת דופן. האירוע הבא שאתם רוצים לחגוג הוא כנס? המתחם שלנו מתאים בגודלו לכנסים עם עד כ-800 אורחים!

חוגגים ובגדול עם מאות אורחים בכנס!

אחד הפרמטרים החשובים ביותר בעת שבודקים מקום לכנס, הוא גודלו. אולם כנסים של מתחם "גאיה" מותאם לאירוח של עד כ-800 מבקרים. האינטרס שלכם כאלו העומדים בראש הכנס, הוא ליהנות מכמות גדולה של מתעניינים ונרשמים. אנחנו לא מגבילים אתכם לכמות אורחים קטנה, אלא שיש לכם פוטנציאל לחשוף את תכני הכנס למאות אורחים רלוונטים. אנו יודעים להעניק שירות לקהל רב של אורחים, כאשר אנו מקפידים על מתן שירות אישי ואדיב לכל אורח ובכל שלב באירוע.

הפוטנציאל העסקי שבאירוח כנס מקצועי

כנסים מבוססים על עולם תוכן ספציפי, המלכד אנשי מקצוע החולקים זיקה לאותו תחום. דוגמא לכך: כנס בנושא הפרסום הדיגיטלי. אל כנס שכזה עתידים להגיע מקדמי אתרים, פלנרים ואנשי אסטרטגיה, אנשי תוכן ודיגיטלי, אנשי seo וכיוצא בזה. אירוח הכנס מאפשר לכם לחשוף את המבקרים לא רק לתכנים אינפורמטיבים, אלא גם לתכנים שיווקיים שונים שיכולים לקדם אתכם. מטבע הדברים, כל כנס מגלם בתוכו את הפוטנציאל ליצירת קשרים עסקיים חדשים, הגדלת קהל הלקוחות שלכם ואפילו היכרות עם יזמים.

השקעה בכנס היא השקעה שלכם בכם! הצלחה של כנס מבוססת אמנם על התכנים המועברים בו, אך גם על המתחם המארח. הבחירה ב"גאיה" היא הבחירה להעביר את המבקרים בכנס בחוויה טובה, פסטורלית וטעימה. אנו מארגנים יחד אתכם את הכנס שלכם, תוך שיתוף פעולה ותיאום מלא לאורך כל הדרך.

הקשר בין רישיון העסק ויצירת תדמית חיובית - הפקת כנסים מקצועיים ומרשימים

בכנס, אתם בסטטוס "מארחים" לכל דבר ועניין. במידה רבה, אתם הפנים של האירוע – כך שכל עוד האורחים יהנו, אתם אלו שתקבלו את הפידבקים החיוביים. אנחנו ב"גאיה" מחזיקים ברישיון עסק תקף, מה שאומר שאנו פועלים על פי היתר ועל פי חוק. בישראל כיום ישנם מתחמים שפועלים ללא רישיון עסק, מה שאומר שטכנית ניתן להוציא להם צו סגירה בכל רגע נתון. אתם רק יכולים לדמיין לעצמכם את הנזק התדמיתי ואת ההשלכות הכלכליות של ביטול הכנס. איתנו כאמור, זה לא יקרה. לרישיון העסק חשיבות עליונה, והוא אחד הדברים הבסיסים ביותר שיש לבדוק טרם יוצאים לדרך.

חשיבותו של אוכל כשר באירוע מסוג כנס

כאמור, בכנס אתם מארחים את מיטב האורחים שלכם. חלק בלתי נפרד מהאירוח, כולל גם את שלב קבלת הפנים והארוחה המרכזית. חשוב מאד שהאוכל בכנס שלכם יהיה כשר, ללא כל קשר לההעדפה האישית שלכם. אנשים שלא אוכלים כשר יוכלו לאכול אוכל כשר בכל מקרה, אך כאלו ששומרים על המסורת ולא אוכלים ממטבחים שאינם כשרים, פשוט לא יוכלו ליהנות מהאוכל. אנחנו ב"גאיה" מחזיקים בתעודת כשרות, כך שכל האורחים שלכם, ללא יוצא מן הכלל, יוכלו ליהנות ממטעמיו של השף.

ארגון והפקת כנסים – איך יוצאים לדרך?

כעסק, אתם מודעים לכך שארגון של כנס מתייג אתכם כמובילים וכחזקים בתחומכם. עם זאת, אתם לא תמיד מודעים לשלבי הארגון הנדרשים. בשביל זה יש אותנו! הניסיון המקצועי שלנו מאפשר לנו לשרטט מפה מפורטת, כזו ששמה את הדגש על הדברים הקטנים והגדולים גם יחד. איך נתחיל את תכנון הכנס שלכם?

  • סגירת תאריך – מדובר על אחד הדברים החשובים ביותר! חשוב לבדוק האם בתאריך הכנס שלכם צפוי כנס נוסף, הרצאה או הדרכה חשובה עם קהל יעד זהה לשלכם. בנוסף, מומלץ לקחת מרווח של לפחות שבוע מכנס אחר הפונה אל אותו הקהל.
  • תקציב – בהתאם לתקציב העומד לרשותכם, נדע להציע לכם את הפתרונות הרלוונטים אליכם. ניתן לחגוג כנסים גם בתקציב צנוע יותר, זאת עם בחירת העונה והיום בשבוע, מספר אנשי הצוות, סוג האירוח הקולינארי וכן הלאה.
  • הרצאות מעניינות – בכנסים חשוב מאד להעניק ערך מוסף. הרצאות מקצועיות לדוגמא, מעבירות לרוב מידע מוכר וידוע שלא מחדש דבר. עם זאת, בכנס ישנה ציפייה לחדשנות, מסרים עדכניים ותחזיות עתידיות. כך, אתם מוציאים את המבקרים נשכרים ועם ערך מוסף אמיתי שיכול לשרת אותם בשגרת העבודה שלהם.