הכול כבר מוכן, בחרתם את גן האירועים המושלם, עברתם את שלב הטעימות ובחרתם מנות משובחות, סימנתם וי על שמלת הכלה, על החליפה, הצלם וכמובן, התקליטן – ואין לכם ספק שהולך להיות ערב מושלם.
אבל עכשיו, רגע לפני שאתם צועדים מתחת לחופה, נשארה רק החלטה אחרונה אותה אתם צריכים לעשות – איך להעביר את הלילה של לפני החתונה? האם לישון יחדיו או להיפרד ללילה אחד ולשוב ולהתאחד למחרת, כשאתם כבר בעל ואישה.
לכל אחת מההחלטות הללו יש חסרונות ויתרונות ומומלץ לקחת אותם בחשבון, בטרם קבלת ההחלטה.
אם אתם נמנים על הזוגות המסורתיים, סביר להניח שההחלטה שלכם היא ברורה וחד משמעית – אתם לא נפגשים או מדברים שבוע לפני החתונה.
לעומת זאת, אם יש לכם כבוד למסורת היהודית, אבל לא כשזה נוגע להחלטות מהסוג הזה, אז סביר להניח שתמצאו את עצמכם מתלבטים ומתחבטים בשאלה.

לישון בנפרד – הקסם של הגעגוע
לבלות את הלילה שלפני החתונה בנפרד אחד מהשנייה, זאת החלטה שיכולה לטמון בחובה ציפייה לקראת המפגש המחודש, ליצור געגוע ובעוד 24 שעות, להפוך את ליל הכלולות ללילה של תשוקה גדולה.
לעומת זאת, החיסרון שיכול להיות בהחלטה שכזאת, טמון בעובדה שלא יתאפשר לכם לשתף אחד את השנייה בהתרגשות הגדולה שאתם חשים לפני החתונה, בציפיות וכמובן, גם בחששות – כלות רבות זקוקות לחתן שלהם לצדן באותו הלילה בכדי שירגיע אותן ויספר להן כמה הכול הולך להיות מושלם.

לישון ביחד – להתרגש ולשתף
אם החלטתם שאין שום סיבה שלא תבלו ביחד את הלילה של לפני החתונה.
תוכלו לנצל את הלילה הזה בשביל לחלוק את ההתרגשות, לשתף אחד את השנייה במה שאתם חשים לקראת הערב הגדול ובאפשרות של לישון יחד בפעם האחרונה, כחבר וחברה ולא כבעל ואישה.
אז אם אתם נמצאים מספר ימים לפני החתונה ועדיין מתחבטים בין לישון מחובקים לבין שינה באלכסון, חשוב שתיקחו בחשבון את היתרונות והחסרונות של כל החלטה.
דברו בפתיחות על מה כל אחד ממכם מעדיף ולמה ובהתאם תוכלו לקבל את ההחלטה שמרגישה לכם הכי נכונה.

מאמרים נוספים

לתיאום פגישת היכרות