מזכרות לאירועים

הרעיון של מזכרות לאירועים נולד מתוך צורך, של מארגני אירועים, להשאיר בידיי האורחים מזכרת מסוימת לאירוע שערכנו. יש שיטענו שתמונות ובפרט תמונות על מגנטים יכולים להספיק, אך מה קורה אם מישהו לא מצטלם או אם מישהו שוכח לקחת את המגנט עם התמונה שלו? זו הסיבה שמזכרת לאירועים היא פתרון הולם עבור כל אירוע, בריתות, בר מצוות וחתונות.

עכשיו נותרו שתי שאלות גדולות, הראשונה, היכן למסור את המזכרות לאורחים, האם לתת להם אותן ביד, לשים על דוכן בכניסה למקום או להשאיר את זה על השולחנות ליד המקומות של האורחים. השאלה השנייה היא, מה ניתן לאורחים? מה יאה לתת בתור מזכרת לאירוע?

לגבי השאלה הראשונה, עומדות בפניכם מספר אופציות, הראשונה היא למסור את המזכרות בכניסה לאירוע, אתם יכולים לבקש שאחד מהמלצרים במקום ישמש כדייל וימסור אותם. הבעיה היא, שאי אפשר להעמיד שם דייל כל הערב,. אפשרות נוספת היא למסור את המזכרת ביחד עם מספר השולחן, אך מי שמגיע מאוחר עלול לא לקחת מספר ואז לא לקבל את המזכרת.

אפשרות אחרת היא לשים דוכן בתוך האולם או הגן ולשים שם מזכרות, האורחים יבואו וייקחו. הבעיה היא שזה דומה לדוכן מגנטים. אם לא כל האורחים ידעו היכן הדוכן ואם לא כל האורחים יבואו לקחת את המזכרת, הם לא יקבלו את אותה. לכן ההצעה הכי טובה היא להשאיר את המזכרות על השולחנות, ליד המקומות של האורחים. כך הם לא יוכלו להתעלם ממנה ויוכלו לקחת אותה איתם.

עכשיו השאלה החשובה מגיעה, איזו מזכרת מתאים לתת לאורחים? אם באירועים עסקיים נהוג לתת עטים, מחזיק מפתחות, נרתיקים, תיקים וכדומה הרי שבאירוע פרטי, נהוג לתת משהו הרבה יותר אישי.

אם מדובר במשפחה של שומרי מסורת ודתיים, אפשר לתת מגנט עם ברכת הבית ועליו השם שלנו ותאריך האירוע. רעיון אחר הוא להשאיר ספר תהילים קטן סגור, שעליו כריכה עם תאריך החתונה.

אם מדובר באירוע פרטי בו יש משפחות מעורבות, קרי חילונים ודתיים, אפשר להשאיר על השולחן שקית עם זרעים, על השקית אפשר לכתוב את שמנו ותאריך האירוע. הזרעים משמשים סמל לפריחה ושגשוג.

עוד רעיונות טובים הם בקבוק בושם קטן, קישוט יפה לבית, רעיון מקורי היא גם מצלמה חד פעמית, כזו שתאפשר לאורחים לצלם את האירוע מהצד שלהם והם יוכלו לשמור את התמונות ולשלוח לכם אותן.

לסיכום, הרעיון של מזכרות לאירועים תופס תאוצה מאוד גבוהה, מתוך הכרה ברעיון, שאנחנו רוצים לשמור את האירוע חי בזיכרונות ובלבבות של האורחים שלנו לאורך זמן. כשאנחנו חושבים על מזכרות לאירועים, מומלץ לא לצאת מפרופורציה אלא לקנות מזכרות שיכולות להתאים לנו מבחינה תקציבית וגם יתקבלו בצורה יפה האורחים, כך גם הם וגם אנחנו נצא מרוצים.

מאמרים נוספים

לתיאום פגישת היכרות