מתנפחים להשכרה לאירועים – אטרקציה לילדים, שקט להורים

כשאנחנו מארגנים אירוע, בוודאי אירוע לילדים אך לא רק להם אלא גם כל אירוע אחר, מה בסך הכל אנחנו רוצים? ליהנות, לאכול טוב,לרקוד, לדבר עם חברים אחרים ושהילדים ייהנו. בשביל שהילדים ייהנו, הם צריכים להיות מופעלים, לא להרגיש שמשעמם להם. בשביל שלא יהיה להם משעמם, אנחנו צריכים לדאוג להם למתקנים שונים בהם יוכלו לשחק. בשביל זה בדיוק חברות מתנפחים להשכרה.

הרעיון הוא מאוד פשוט, לא משנה אם זה אירוע לילדים או כל אירוע אחר, אנחנו שוכרים מספר מתנפחים בסדרי גודל שונים ובצורות שונות, והילדים יכולים לשחק עליהם. המתנפחים עליהם אנחנו מדברים, מתאימים לילדים החל מגיל 2-3 וכן הלאה, כמובן שמדובר במתנפחים שונים, מבחינת הגודל והצורה שלהם. אך הרעיון דומה.

על מתנפחים אלו, יכולים הילדים לקפוץ, לזחול, להתגלש (ישנם מתנפחים בצורת מגלשות), לטפס (מתנפחים בצורת קיר טיפוס) ועוד. את המתנפחים אפשר לשים בחצר הבית, על הגג, בפארק, וכן באולמות או בגני אירועים. לשם כך יש לוודא שהמקום מתיר זאת ומתאים לכך. בגן אירועים קל יותר לשים מתנפחים, מאחר ומדובר במקום פתוח בלי מגבלות גובה וכן הרבה יותר קל ליצור תיחום בין האזורים השונים, קרי אזור הסעדה, אזור הריקודים והאזור בו נוכל לשים את המתנפחים. באולם אירועים זה יותר בעייתי, שכן המתנפחים לא יכולים להיות במקום בו התקרה נמוכה וכן צריך שיהיה מרווח מקום עבור החיבורים של המתנפחים.

חברות מתנפחים להשכרה, מציעות לכם שורה של מתנפחים שיכולים להתאים לגילאים שונים, כאשר בשעת ההשכרה, אתם מקבלים הוראות ברורות כיצד לנפח את המתנפחים, מה הם אמצעי הבטיחות שיש לשים לב אליהם, מה עליכם לעשות בזמן הפעילות ואחריה, ועוד. חשוב לשים לב, שכל הוראות הבטיחות מתמלאות כלשונן, על מנת שלא ייגרם אסון וכן שהמתנפחים לא ייהרסו. בין היתר, אסור לעלות על המתנפחים עם נעליים ואוכל, אסור שיעלו על המתנפחים למעלה מ-10 ילדים (תלוי בגודל המתנפחים), וכן יש לוודא שילדים גדולים לא יקפצו ליד ילדים קטנים ולא יבהילו אותם. בגדול, צריכה להיות הפרדה בין מתנפחים שמיועדים לתינוקות לכאלה שמיועדים לילדים גדולים.

עכשיו אתם בטח שואלים את עצמכם, איך תוכלו להביא מתנפחים לאירוע ולהיות רגועים, ליהנות מהאירוע בשקט? ובכן, אם מדובר בילדים גדולים, אז הם יכולים לשחק לבד בלי שתצטרכו להשגיח עליהם כל הזמן. אפשרות אחרת, היא לוודא שליד המתנפחים תמיד יהיה מבוגר שישגיח על הילדים, בזמן שאתם נהנים באירוע. עוד אפשרות היא להזמין מהחברה אליה פניתם עבור מתנפחים להשכרה, מפעיל שיהיה אחראי על הילדים. חוץ מזה, אתם תמיד יכולים לשים עין מרחוק על הילדים, ולוודא שלא קורה שום דבר חריג. הילדים ייהנו על המתנפחים ואתם תיהנו באותו זמן מהאירוע.

מאמרים נוספים

לתיאום פגישת היכרות